Pięć sprawdzonych prezentów na parapetówkę

Zorganizowanie pierwszego spotkania w nowym mieszkaniu bywa czymś atrakcyjnym dla wszystkich zgromadzonych. Upominek z okazji parapetówki przeważnie nastręcza jej uczestnikom mnóstwo trudności. Zastanawiają się, co nabyć, ile wydać i gdzie szukać wspomnianego podarunku. Niekiedy opłaca się zapytać o to organizatorów, z czego będą najbardziej zadowoleni. Jednym spodoba się komplet ręczników, części również elegancki i użyteczny zestaw do śniadań. Czym możemy uradować zapraszających na parapetówkę?

Pokaż się z czymś estetycznym i praktycznym

Wybór prezentów będzie zależeć od preferencji właścicieli. Dla niektórych śmieszny prezent w zupełności okaże się zadowalający, a dla innych oczekiwane upominki na parapetówkę to szklanki czy zestaw ręczników. Właśnie dlatego przed decyzją o zakupie prezentu na parapetówkę warto zapytać właścicieli o podpowiedź.

Piątka niezawodnych upominków. Wśród nich np. rośliny ozdobne i zestaw ręczników

Oto lista często wybieranych prezentów na parapetówkę. Z każdym z nich pojawi się radość obdarowanych:

Zestaw ręczników – jest to prezent niezwykle użyteczny. Nie ma domu, w którym nie zdadzą egzaminu przybory do kąpieli i mycia. Znasz to uczucie, gdy upominek się powtórzy? W przypadku ręczników możesz być pewien, że ostatecznie trafią do łazienki i posłużą obdarowanym. Co wymyślić, by komplet ręczników nie trącił banałem? Warto postawić na grubość i puszystość materiału oraz na wzornictwo z kolorem, który będzie odpowiadał właścicielom.

Nieśmiertelne rośliny doniczkowe. Obojętnie, czy mieszkanie będzie puste, czy umeblowane, odrobina zieleni zawsze ożywi wnętrze i doda mu kameralnego klimatu. Liczy się jakość, ale także pewny wzrost i ciekawa doniczka.

Nieśmiertelny zestaw szklanek lub kieliszków (z subtelną sugestią, żeby nie zapominać o goszczeniu znajomych ;). To pierwsza potrzeba, którą właściciele odczuwają po zasiedleniu własnego lokalu.

Naprawdę często używana kawiarka – prosty i praktyczny środek na przepyszną kawę. Gdy Ktoś z gospodarzy lubi latte lub espresso, elegancka, solidna kawiarka będzie naprawdę dobrym wyborem.

Szlachetny trunek – ale nie do otwierania na przyjęciu. Rocznikowe wino czy koniak na pewno uradują każdego znawcę tematu. Można również wybierać mniej znane, certyfikowane browary.